תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר Goodiz.net

תנאי השימוש כתובים בלשון זכר אך האמור בהם מתייחס לנשים וגברים כאחד.

  1. הקדמה

אתר Goodiz.net (להלן: “האתר“) מהווה פלטפורמה המבוססת על המלצות לרכישת מוצרים ממגוון סוגים.  השימוש באתר מהווה הסכמה של המבקר בו כי קרא והסכים לאמור בתנאי שימוש אלה. האתר, התכנים והשירותים המוצעים באתר, לרבות קבצי מדיה (תמונות וסרטונים), מידע, פרסומים, וכן כל תוכן אחר המוצע לקהל המבקרים באתר, עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג המוצרים באתר. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש באתר מעת לעת וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

  1. תוכן האתר

האתר מפרסם למבקריו מידע הכולל תמונות, סרטוני וידאו, מבצעים, מאמרים ונתונים המוגשים כשירות למבקרי האתר. הנהלת האתר לא תישא באחריות לכל טענה אשר תהא בנוגע למידע המוצג באתר וכל הסתמכות על המידע האמור הינה באחריות מבקר האתר בלבד. כמו כן, באתר מופיעים קישורים לאתרים חיצוניים המהווים מקור להמלצה על מוצרים. ביקור באתרים אלה תהא על דעתו ואחריותו האישית של המבקר באתר ולא תתקבל כל טענה לפיצוי כספי או אחר כנגד הנהלת האתר בשל שימוש באתרים חיצוניים לאתר.

  1. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר מאפשרת למבקריה לפרסם הערות ותגובות למוצרים המפורסמים באתר. עם זאת, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום ו/או לערוך ו/או למחוק הערות או תגובות אשר פוגעות בצורה כלשהיא באתר, במוצרים המפורסמים באתר או במשתמשים אחרים באתר וזאת ללא צורך באישור מפרסם ההערה. הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר, אך במקרים בהם יעלה בידיו של צד ג’ להשיג גישה למידע הקשור למשתמשי האתר, מוסכם בזאת כי למשתמשי האתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי הנהלת האתר.

  1. קניין רוחני

האתר, כמו גם כל המידע שבו, לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה, גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר, שייכים במלואם להנהלת האתר ומהווים קניין רוחני בלעדי של האתר. אין לעשות בחומרים הנזכרים לעיל שימוש כלשהוא ללא אישור מראש ובכתב מהנהלת האתר. כמו כן, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי לקבל אישור מראש ובכתב מהנהלת האתר.

  1. זמינות האתר

הנהלת האתר שואפת לספק למבקרי האתר מידע אמין ואיכותי ללא תקלות. עם זאת, יתכנו כשלים טכניים, תקלות צד ג’ או הפרעות אחרות בזמינות האתר. על כן, הנהלת האתר אינה מתחייבת כי האתר יהיה זמין בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות באתר. במקרה של כשלים טכניים, הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה לתקן את האמור ולאפשר למבקרי האתר גלישה רציפה ובטוחה.

  1. גילוי נאות

מבקר האתר מאשר ומסכים כי באתר עשוי להיעשות שימוש בקבצי קוקיז (cookies) עבור משתמשים רשומים ומנויים. השימוש בקבצי קוקיז (cookies) של מבקרי האתר מתבצע ע”י תיעוד סטטיסטי אנונימי של הרגלי הגלישה באתר, ניתוח קליקים, זמן שהייה באתר ועוד. המידע הנשמר הינו אנונימי ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

  1. מחלוקות ותחום שיפוט

מבקר האתר מתחייב לפצות ולשפות את הנהלת האתר בגין כל נזק ו/או חסרון כיס ו/או פגיעה במוניטין ו/או תביעה לקבלת פיצוי כספי או אחר, אשר יגרמו להנהלת האתר ע”י מעשה ו/או מחדל של מבקר האתר. כל מחלוקת הנוגעת לשימוש באתר תידון תחת סמכות השיפוט הבלעדית של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים במחוז תל אביב.

error: שים לב: תוכן מוגן
Goodiz